Typ nabídky

Minimální mzda

Advokát/ka se zaměřením na compliance.

referenční číslo: 52944 | aktuálnost: 12.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušeného advokáta/ku se specializací v oblasti compliance.
Poskytování komplexního právního poradenství našim klientům v oblasti compliance Zastupování klientů v soudních řízeních a před správními orgány Vypracování právních dokumentů, smluv a návrhů Analyzování právních předpisů a příprava doporučení pro klienty Udržování a rozvoj klientů a vztahů se soudy a dalšími právními partnery

Požadujeme

Zkušenosti v oblasti compliance Perfektní znalost českého a anglického jazyka. Další jazyk výhodou – ideálně francouzský nebo německý Ukončené VŠ vzdělání v oblasti českého práva Schopnost pracovat samostatně i v týmu. Vynikající komunikační a analytické schopnosti. Schopnost řešit problémy a rozhodovat se v rámci právních rizik.

Nabízíme

Odměna dle domluvy Podílení se na zajímavých projektech pro významné klienty z celého světa Podpora a mentoring zkušenějších kolegů 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál (116 Kč v čistém za každý odpracovaný den) Příspěvek na dopravu v hodnotě ročního kupónu na MHD po Praze Příležitostní HO Občerstvení na pracovišti (pestrý pitný režim) Příjemné pracovní prostředí v historické budově v centru Prahy se skvělým dopravním spojením Chill-out zóna se špičkovým kávovarem a X-boxem Různorodé firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Justice, právo, legislativa