Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní referent | Zajímavé mzdové ohodnocení

referenční číslo: 54207 | aktuálnost: 17.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

V současné době hledáme nového člena týmu na pozici Administrativního referenta. Společnost vyznačuje precizní obrábění a nejen to. Je také předním dodavatelem prvotřídních návarů vyrobených z niklových slitin, složitých montovaných celků, a dokonce provádí hydrostatické a plynové tlakové zkoušky. Staňte součástí této inovativní a dynamické organizace!
Pečlivě sleduje a udržuje evidenci objednávek Koordinuje a organizuje odvoz hotových výrobků Provádí fakturaci pro dohotovené výrobky a aktivně sleduje termíny splatnosti Stará se o smluvní dokumentaci Předává objednávky do specializovaných oddělení pro další zpracování Rychle informuje specializované oddělení o jakýchkoli změnách z jednání se zákazníky Připravuje potřebné dokumenty pro expedici výrobků Efektivně využívá informační systém HELIOS Spolupracuje na celních deklaracích

Požadujeme

Absolvované středoškolské vzdělání Základní dovednosti v anglickém jazyce Schopnost organizace a plánování Schopnost pracovat samostatně Znalosti práce s počítačem Ochota cestovat v rámci pracovních povinností Předchozí zkušenost v oblasti strojírenství je výhodou Připravenost pracovat přesčas, pokud to situace vyžaduje Dobré komunikační dovednosti Znalost postupů celní deklarace je výhodou

Nabízíme

Stálé zaměstnání na plný úvazek v jednosměnném provozu s atraktivním nástupním platem od 34 000,- do 37 000,- Kč, podle vašich znalostí a dovedností, k tomu různé odměny a prémie Pracovní doba 7,5 hodiny s 30minutovou přestávkou 25 dnů dovolené pro zajištění vašeho zaslouženého odpočinku Stravenky pro pohodlné obědování Možnost využití penzijního připojištění pro plánování budoucnosti Různé příplatky a vyplácení práce přesčas pro odměnu vašeho nasazení Odměna za aktivní přístup k práci, který nám pomáhá růst a rozvíjet se Možnosti dalšího profesního rozvoje a růstu v rámci společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup