Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní pracovník - příjem objednávek

referenční číslo: 52176 | aktuálnost: 14.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rozšiřujeme tým, a proto hledáme zodpovědného, pečlivého a komunikativního kolegu nebo kolegyni!
zpracování objednávek od zákazníka (vytvoření dodacího listu, faktury, dobropisy) v SAP komunikace se zákazníky na denní bázi (telefonicky, e-mailem), komunikace napříč odděleními, komunikace se skladem vytváření podkladů a reportů v excelu péče o zákazníka – kontrola otevřených objednávek, řešení urgentních požadavků objednávání zboží u dodavatele

Požadujeme

Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni (především e-mailová komunikace) Znalost excelu Výborné komunikační dovednosti Znalost SAP výhodou

Nabízíme

Práce na hlavní pracovní poměr Mzda 30 000 Kč + 5% osobní ohodnocení Směny PO – PÁ 8:00 – 16:30 hod. 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijní a životní připojištění Stravenky ve výši 116.20 CZK (plně hrazené zaměstnavatelem) Přátelský kolektiv Možnost Home Office - 2 dny v týdnu (po zkušební době)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa