Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní pracovník - logistik / administrativní pracovnice - logistička

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29232060748 | aktuálnost: 02.05.2024

Microtherm CZ s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou (po zapracování na dobu neurčitou), jednosměnný provoz.

Náplň práce: samostatná administrativní a logistická činnost; koordinace vychystávání výrobků/zboží k expedici; vychystávání dodacích listů, faktur; zajištění přepravy, vystavování přepravních dokladů; zpracování podkladů pro celní řízení, spolupráce s poskytovatelem celních služeb.

Požadavky: SŠ vzdělání; zkušenost s prací v jakémkoliv ERP systému (K2 výhodou), uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook); znalost anglického nebo německého jazyka slovem a písmem; samostatnost, odpovědnost, pečlivost, logické myšlení; organizační, koordinační a komunikační schopnosti; výhodou řidičský průkaz sk. B. Týmový hráč, který je ochoten pomoci a zaskočit, když je potřeba.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, benefitní systém Cafeterie, 3 dny sick day.

Kontakt - paní Miloslava Klimešová, tel.: 491 511 404, e-mail: miloslava.klimesova@microtherm.cz (pro zaslání životopisu).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: nebo Němčina - Aktivní

Požadujeme

Práce s PC uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)PHP_EOLJiné zkušenost s prací v jakémkoliv ERP systému (K2 výhodou) atd. PHP_EOL

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: K Drůbežárně 178, Police nad Metují, 54954

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita