Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní pracovník/ice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29225420710 | aktuálnost: 02.05.2024

Poličská nemocnice, s.r.o.

Upřesňující informace

NÁPLŇ PRÁCE: Všeobecné administrativní práce (vykonávání opakovaných administrativních prací podle určených postupů anebo instrukcí), spolupráce s účetním oddělením, příprava podkladů a zpracování dotačních projektů a další činnosti plynoucí z provozu finanční a mzdové účtárny.
POŽADAVKY: samostatnost, zodpovědnost, pečlivost a schopnost uvažovat v souvislostech, dobré vystupování
NABÍZÍME: 25 dní dovolené, benefity (stravenky, Sick days,)
KONTAKT: osobně, emailem, telefonicky Po-Pá 8.00-15.30 hod

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC uživatelská znalost (email, word, excel)PHP_EOL

Mzda: 30 000 - 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Eimova 294, Polička, 57201

Region: Pardubický kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy