Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní pracovník/ce pouze pro OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29403480797 | aktuálnost: 16.06.2024

Aktivní život o.p.s.

Upřesňující informace

Vlastnosti volného místa
Směnnost: Dvousměnný provoz (ranní/ odpolední)
Pracovní úvazek: Zkrácený (4-6 hodin, nebo plný)
Pracovněprávní vztah: Hlavní pracovní poměr.
Minimální stupeň vzdělání: Středoškolské, vysokoškolské.
Pracovní poměr: Červen 2024
Mzdové rozpětí: 15 000 - 25 000,-/ 6 hod denně
Vhodné pro: Vhodné pro osoby se zdravotním hendikepem
Náplň práce
Vystavování dodacích listů, faktur a pokladních dokladů.
Evidence zakázek.
Komunikace se zákazníky.
Personální evidence.
Evidence skladových zásob.
Plánování provozu prádelny.
Požadavky
Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání.
Znalost práce s Microsoft Office na vysoké úrovni (znalost Excelu je nutností)
Příjemné vystupování.
Ochota, učit se novým věcem.
Jen pro OZP (1. - 3. st.),
Loajalita k firmě.
Nabízíme
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání. (Program Pohoda)
Sídlo v blízkosti centra Liberce.
Odpovídající finanční ohodnocení a perspektivní zaměstnání u stabilní společnosti.
Možnost zkráceného pracovního úvazku., zaměstnanecké benefity
V blízkosti vlakového a autobusového nádraží Liberce, 2 minuty od tramvajové zastávky.
Pracoviště: Na Františku 106/4, Liberec X-Františkov, 460 10 Liberec 10, Liberec
Komu se hlásit: Petra Ledlová, e-mail: info@pradelnaduha.cz

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel) znalost nutnostíPHP_EOLPráce s PC - prezentační software Práce s PC - plánovací software

Mzda: 15 000 - 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Na Františku 106/4, Liberec, 46010

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený