Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní pracovník/ce - OZP

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29186540782 | aktuálnost: 29.04.2024

DUKO s.r.o.

Upřesňující informace

Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb.

Pracoviště Kroměříž
- Pracovní náplň: vedení pokladny, evidence majetku apod., nejedná se o účetnické práce
- Požadavky: praxe v oboru vítána, znalost práce na PC (word, excel), ochota učit se novým vecem, komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost
- Pracovní doba 20 hod./týden, PD Po-Pá dle dohody, částečná práce i na Home office možná
- Kontakt telefonicky Po-Pá, 9:00 - 15:00 hod. (paní Nátěstová, tel.: 605 957 859) příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: natestova.duko@seznam.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Mzda: 10 650 - 12 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Moravská 2815/59, Kroměříž, 76701

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy, OZP - tělesně postižený, OZP - tělesně postižený

DUKO s.r.o.