Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní pracovník/ce (30.000 Kč)

referenční číslo: 56463 | aktuálnost: 04.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáte novou pracovní příležitost v oblasti administrativy a personalistiky? Chcete pracovat v unikátním prostředí ve stabilní společnosti?
Pošlete nám Váš životopis k posouzení!

Hledáme novou posilu na pozici:

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE (30.000 Kč)

Náplň práce

  • Administrativní práce na oddělení
  • Vedení personální agendy zaměstnanců oddělení
  • Zpracování účetních dokladů a vedení podkladny
  • Technicko-administrativní podpora projektů
  • Práce v informačním systému

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém či ekonomickém oboru
  • ŘP sk.B
  • Znalost MS OFFICE
  • Základní povědomí o účetnictví
  • Dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: 15 km od Moravského Krumlova

Mzda: 30 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa, Personalistika, HR