Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní pracovník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29161380728 | aktuálnost: 16.06.2024

Bohemian Reality s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: komunikace se zákazníky - uzavírání obchodních smluv a objednávek, realizace reklamních kampaní, akvizice nových zákazníků, organizace práce, zpracovávání podkladů pro mzdy, práce s Excelem, aktualizace webových stránek
Místo výkonu práce: České Budějovice
Měsíční mzda: základ 30 000 Kč čistého + odměny - upřesnění podmínek mzdy při osobním jednání
Požadavky: aktivní práce na PC, znalost programu Excel, komunikativnost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost, reprezentativní vystupování
V případě zájmu kontaktovat zaměstnavatele e-mailem - simona.blahova@fischer-holding.cz

Směnný provoz: Pružná pracovní doba

Mzda: 37 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita