Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní podpora - stavebnictví

referenční číslo: 43112 | aktuálnost: 29.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste komunikativní osobnost a chtěli byste místo tiché kanceláře sedět v ruchu stavby? Máte zkušenosti s administrativou? Chcete zažít něco nevšedního?

Pokud ano, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Stavební společnost rozšiřuje tým na pozici:

ADMINISTRATIVNÍ PODPORA- STAVEBNICTVÍ (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Asistence projektovému týmu při administrativních úkolech
  • Komunikace s kolegy na stavbě a v projektovém týmu
  • Příprava projektových dokumentů a objednávek

Požadujeme

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Schopnost komunikace a koordinace
  • Komunikativní úroveň AJ

Nabízíme

  • Smlouvu na dobu určitou po dobu projektu – poté možnost prodloužení
  • 25 dní dovolené
  • 2 dny volna nad rámec dovolené
  • Příspěvek na volnočasové aktivity
  • Příspěvek na stravování
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Přátelský kolektiv
  • Podpora ze strany vedoucích pracovníků
  • Pozici vhodnou pro i pro absolventy nebo maminky po mateřské
  • Pozici vhodnou pro muže i ženy
  • Nástup možný ihned nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Turnov

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa