Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní podpora | německo | služební automobil

referenční číslo: 8-1-400701 | aktuálnost: 04.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Jste organizovaní, rozumíte si s MS Office a nevadí vám administrativa v technickém sektoru? Vaše NJ je na velmi dobré úrovni?

Jako tehcnický support budete mít na starost:

Administrativní podpora vedoucího pracovníka
Podpora při realizaci a koordinaci projektů
Správa a aktualizace technických dat a dokumentace
Zajištění správného chodu administrativních procesů
Koordinace schůzek, zpracování korespondence

Požadujeme

NJ na výborné komunikační i psané úrovni (Alespoň B2+)
Alespoň SŠ vzdělání (výhodou technické zaměření)
Ochotu přes týden pobývat v Německu
Práce s MS Office
Flexibilitu, samostatnost, procesní přístup

Nabízíme

-SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL I PRO SOUKROMÉ ÚČELY
-pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
-motivující finanční ohodnocení
-13. plat
-příspěvek na stravu
-plně hrazené ubytování v Německu
-5 týdnů dovolené
-školení a možnost dalšího vzdělávání
-mobilní telefon

Mzda: 55 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Teplice, Teplice,

Region: Ústecký kraj, Česká republika

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita