Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní podpora 20h/měsíčně

referenční číslo: 54006 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro společnost sídlící v Plzni hledáme kandidátku na pozici administrativní podpory na 20h/měsíčně. Pozice je vhodná pro maminky na mateřské/rodičovské dovolevé.
Zpracování podkladů, smluv, cestovních příkazů, komunikace s účetní, správa datové schránky Jedná se o práci z domova (pouze 2x v měsíci je potřeba fyzická účast na pobočce)

Požadujeme

Pozice je vhodná jako přivýdělek k mateřské/rodičovské dovolené Angličtina nebo němčina na mírně pokročilé úrovni Ochota pro dlouhodobou spolupráci (alespoň dva roky)

Nabízíme

Pracovní doba na předchozí, většinou týdenní domluvě Nástup možný od 6/2024
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 200 - 200 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa