Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní podpora 2 oddělení

referenční číslo: 53135 | aktuálnost: 10.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Právě hledám nového kolegu/gyni do týmu, který/rá má rád tabulky, zpracování objednávek a reporty všeho druhu. Pokud jste administrativní typ a komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém, tak neváhejte a zašlete mi svůj životopis.
zpracování objednávek a faktur v systému SAP zpracování reportů, příprava přehledů a prezentací - nutná dobrá znalost excelu komunikace v anglickém jazyce s dodavateli na denní bázi účast a spolupráce na interních auditech spolupráce s kolegy na oddělení údržby a investic

Požadujeme

SŠ vzdělání (technického nebo ekonomického směru výhodou) zkušenosti se zpracováním objednávek a fakturací výhodou aktivní anglický jazyk

Nabízíme

5 týdnů dovolené flexibilní pracovní dobu vánoční bonusy pravidelné navyšování mzdy o inflaci telefon a notebook příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na dovolenou neformální pracovní prostředí v případě potřeby lze využít home office stravenky pohodový šéf se kterým se na všem domluvíte Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup, Ostatní