Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní podpora - 150,- Kč/hod!

referenční číslo: 33300 | aktuálnost: 03.01.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máme tu skvělou administrativní brigádu v Jablonci nad Nisou!
Tvým úkolem bude školení zaměstnanců v programu SAP, do kterého firma od nového roku přechází. Nemáš s tímto programem zkušenosti? Nevadí! Rádi tě zaškolíme. Nemůžeš dopoledne, protože jsi ve škole nebo práci? Není problém! Jedná se o směny odpolední a večerní.  Nemůžeš chodit každý den? U nás si směny naplánuješ, podle toho jak se ti to bude hodit. A kdy můžeš nastoupit? Nejlépe ihned! Už včera bylo pozdě. :-)

Požadujeme

Nemáme žádné velké požadavky, ale bude super pokud umíš dobře pracovat na PC a vysvětlovat věci ostatním s trpělivostí. Znalost programu SAP ti bude velkou výhodou, ale jestli jsi rychlík v učení nových věcí, rádi tě do programu předtím zaškolíme.

Nabízíme

Na oplátku ti nabízíme hodinovou mzdu 150,- Kč, super nenáročnou brigádu po škole či práci a zkušenost z mezinárodní výrobní společnosti, která ti hned vylepší tvé dosavadní CV!

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda