Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní podpora - 0,5 úvazek

referenční číslo: 53833 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do logistické společnosti hledáme šikovnou administrativní výpomoc na rutinní práci. Budete denně komunikovat se zahraničními zákazníky a podporovat sklad. Práce na poloviční úvazek s možností přestupu na plný úvazek.
Administrativní evidence Komunikace se zákazníky Tvorba podkladů Další ad-hoc administrativní úkony

Požadujeme

Znalost v MS Office Anglický jazyk na komunikativní úrovni Zkušenost v administrativě

Nabízíme

Práce na poloviční úvazek (nutno 1x týdně přijít v 6 ráno nebo být v kanceláři do 20:00) Pracovní doba od pondělí do pátku (flexibilní) Po zaučení možnost home office (až 2x týdně) Nástup ihned Lokalita: Jažlovice (vlastní doprava nebo svoz z Říčan/Roztyl)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek