Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní asistentka - Nástup Ihned

referenční číslo: 42341 | aktuálnost: 13.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro úspěšnou společnost hledám kolegu/kolegyni se zkušenostmi z administrativy, nejlépe z odvětví nákupu. Jste dobře organizovaný/á a komunikativní? Získejte velmi příjemné pracovní prostředí a podporu od kolegů. Nástup možný IHNED.
Zadávání objednávek Likvidace faktur Komunikace s obchodníky a dodavateli

Požadujeme

Předchozí zkušenost z administrativy Komunikativní schopnosti Časová flexibilita Znalost Angličtiny na úrovni B1

Nabízíme

Mladý a dynamický tým Možnost profesního růstu Moderní pracovní prostředí 5 týdnů dovolené Příspěvek na Multisport kartu Příspěvek na stravování 13. plat Jazykové kurzy a další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Ostatní