Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativní asistent/ Administrativní asistentka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29215740789 | aktuálnost: 01.05.2024

PlaBio s.r.o.

Upřesňující informace

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici Administrativní asistent/ka. Čeká Vás zajímavá a rozmanitá práce v oblasti výroby a prodeje doplňků stravy.

Náplň práce
1. kompletní administrativní podpora kanceláře
2. zajištění chodu kanceláře
3. zpracování a příprava podkladů pro účetní
4. evidence pokladny
5. správa objednávek
6. komunikace se zákazníky (zodpovídat na dotazy na zákaznické podpoře, reklamace...)
7. přidávání obsahu na web

Určitě se bude hodit znalost MS Office a Google Drive, "zdravý selský rozum", aktivní přístup ke svěřeným úkolům, výborné komunikační schopnosti a sociální dovednosti. Pracovní doba 8:00 - 16:30 hod.

Požadavky
- čeština na perfektní úrovni
- aktivní znalost MS Office (Google Drive výhodou)
- zkušenosti výhodou

Nabízíme: firemní akce, zaměstnanecké slevy na sortiment, slevy na nákup u partnerů

Kontakt: životopisy zasílat e-mailem

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 24 000 - 28 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Podzimní 1436/37, Jablonec nad Nisou, 46602

Region: Liberecký kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy