Typ nabídky

Minimální mzda

Administrativní a marketingová podpora

referenční číslo: 52804 | aktuálnost: 07.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta, společnost zabývající se mezinárodní logistikou v automobilovém průmyslu, hledáme administrativně zdatného a kreativního člověka, který bude vytvářet administrativní zázemí pro kolegy a marketingové materiály pro vedení společnosti.
Vytváření profesionálních prezentací v MS PowerPoint pro účely vedení společnosti Administrativní podpora týmu při realizaci nového projektu v oblasti automotive Příprava materiálů na pravidelné měsíční schůzky a průběžná kontrola plnění úkolů Práce na interních marketingových projektech Administrativní a asistentská podpora jednatele společnosti a obchodního ředitele

Požadujeme

Umíte vytvořit poutavou prezentaci v MS PowerPoint Máte zkušenosti na administrativní pozici Jste kreativní a máte organizační talent Domluvíte se anglicky alespoň na úrovni B2 Zkušenost s marketingem je výhodou

Nabízíme

Dlouhodobá pracovní příležitost ve firmě s mezinárodním zázemím Práce v moderní budově v atraktivní lokalitě u Invalidovny 5 týdnů dovolené 4 sick days po odpracování 1 roku Stravenky v hodnotě 120 Kč Příspěvek na Multisport kartu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations