Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Administrativa na ½ úvazek – vhodné i pro maminky po RD

referenční číslo: 53752 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte smysluplnou a dlouhodobou práci v administrativě a stačí Vám pracovat 4 hodiny denně? Baví Vás komunikace se zákazníky, Excel pro Vás není strašák a nevadí Vám sem tam vystavit i nějakou fakturu? Na všechny mé předchozí otázky odpovídáte „ano“? V takovém případě mám pro Vás skvělou nabídku v neziskové společnosti zaměřující se na zpětný odběr pneumatik.
Poskytování poradenství zákazníkům Vkládání a kontrola objednávek a dokumentace v informačním systému Evidence, kontrola a zpracování přijatých faktur Kontrola podkladů pro finanční oddělení Správa pohledávek Správa zásob propagačních materiálů Příprava podkladů pro reporting

Požadujeme

Máte předchozí praxi v administrativě (podmínkou) Dále hledáme pečlivost, zodpovědnost a příjemné vystupování Umíte pracovat v Excelu Jste aktivním řidičem skupiny B (také podmínkou) Máte proaktivní přístup k práci a týmového ducha

Nabízíme

Mzdu ve výši až 26 000,- Kč měsíčně na ½ úvazek Osobní ohodnocení, příplatek za docházku a odpolední směnu Práci na ½ úvazek s pevnou pracovní dobou Po-Pá (pravidelné střídání směn po týdnech, (4 hodiny denně, ranní X odpolední směny – střídání po týdnu) Stravenkový paušál 5 týdnů dovolené Příspěvek na volnočasové aktivity (Sodexo Flexi Pass) Firemní jazykové kurzy (angličtina) Kompletní zaškolení Stabilní dlouhodobou spolupráci
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek