Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Account Manager – až 90 000 Kč

referenční číslo: 53498 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do finančně zdravé a stabilní společnosti rozšiřující své řady kvůli novým projektům, hledáme managera, který se bude starat o klíčové firemní zákazníky. Odměnou Vám bude non-automotive průmysl, nové zkušenosti a nadstandardní mzda.
Péče o naše klíčové zákazníky, udržování a rozvíjení vztahů a spolupráce s nimi Účast na pravidelných schůzkách se zákazníkem v německém jazyce ohledně smluvního ujednání, plánování a finančních dopadů Plánování a vyjednávání obchodních podmínek spolupráce a další spolupráce Vytváření analýz Reporting vedení společnosti

Požadujeme

Zná obchodní pozici a v řízení vztahu se zákazníky min. 5 let Orientace v retailu, logistice a dodavatelských řetězcích nebo automotive Vynikající komunikační, prodejní, prezentační a vyjednávací schopnosti doplněné o profesionální vystupování Velmi dobrá znalost NJ Spolehlivost, pečlivost, osobní zodpovědnost Kromě českého jazyka aktivní komunikace v německém jazyce, angličtina výhodou

Nabízíme

Velmi zajímavé finanční ohodnocení Roční bonus Příspěvek na stravování 5 týdnů dovolené Home office Flexibilní pracovní doba Mobilní telefon a notebook i k soukromému využívání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ostatní