Typ nabídky

Minimální mzda

Absolvent v oblasti práva s AJ (30-40.000 KČ)

referenční číslo: 39329 | aktuálnost: 04.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste čerstvý absolvent, který vystudoval práva a hledá v této oblasti pracovní uplatnění? Komunikujete anglickým jazykem slovem i písmem? Chcete pracovat pro silného partnera, který má co nabídnout?

Ano? Pak neváhejte a zašlete svůj životopis!

Nadnárodní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici: ABSOLVENT V OBLASTI PRÁVA S AJ (30-40.000 KČ)

Náplň práce

  • Právní podpora managementu
  • Administrativní agenda právních dokumentů
  • Komunikace se zákazníky a s orgány veřejné správy

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v oboru práva
  • Komunikativní znalost AJ
  • Znalost práce na PC, MS Office
  • Praxe v právním oboru výhodou
  • ŘP sk. B - výhodou

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Sickdays
  • Příspěvek na stravování
  • Telefon a notebook
  • Firemní akce
  • MultiSport karta

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Justice, právo, legislativa