Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista/ka podpory projektů a helpdesku

referenční číslo: 655db11e74d6fbe074057d85 | aktuálnost: 04.01.2024

Statutární město Ostrava – magistrát

Náplň práce

  • komplexní dohled na řešení požadavků v helpdesku, řešení reklamací, SLA, komunikace s obchodními partnery;
  • podpora projektů;
  • podpora uživatelů ICT a organizace školení;
  • sledování využívání komunikačních prostředků výpočetní techniky;
  • administrace smluv a veřejných zakázek;
  • výdej dat GIS;
  • zástup sekretariátu odboru;
  • sledování rozpočtu odboru.

Požadujeme

  • samostatnost;
  • pečlivost;
  • schopnost dosahování cílů;
  • odolnost vůči stresu;
  • spolupráce a práce v týmu a kritické myšlení;
  • afinita k informačním systémům a technologiím;
  • kultivovaný ústní a písemný projev.

Do výběrového řízení je nezbytné zaslat přihlášku, společně s požadovanými dokumenty (jinak Vás do něj nemůžeme zařadit). Kompletní informace, včetně přihlášky najdete zde: https://pracenaradnici.cz/specialista-ka-podpory-projektu-a-helpdesku/

ℹ️ Pro více informací kontakujte Vladimíra Mitura: vladimir.mitura@ostrava.cz, 599442251

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Prokešovo náměstí 1803, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, IT - správa systémů a služby, Státní, veřejná správa

Profese: pracovník help desku, úředník státních / veřejných institucí

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní školka, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Vhodné pro: Absolventy, OZP - s docházením