Typ nabídky

Minimální mzda

Navigátor/ka kontaktního místa pro bydlení

referenční číslo: 6569e1409ce81fed2f05548c | aktuálnost: 04.01.2024

Statutární město Ostrava – magistrát

Náplň práce

🔎 Odbor sociálních věcí a zdravotnictví hledá nového člena týmu/novou členku týmu!

✔️ Vaší hlavní pracovní náplní bude vyhodnocování situace klientů a jejich nasměrování při řešení bytové nouze. Dle potřeby budete síťovat klienty na sociální pracovníky statutárního města Ostravy, sociální služby nebo jiné specializované služby, jako je psycholog nebo dluhový poradce.

✔️ Dále se budete podílet na evidenci klientů, kteří navštíví Kontaktní místo pro bydlení Ostrava a prezentovat činnost našeho kontaktního místa laickému a odbornému publiku.

✔️ Budete také mít možnost sdílet své zkušenosti s ostatními realizátory obdobných projektů či jiných kontaktních míst pro bydlení.

✔️ Pokud máte silné komunikační a organizační schopnosti, a zároveň jste ochotní se učit a pracovat v týmu, tato pozice je pro vás ideální. Přicházíte-li s předchozí zkušeností v oblasti sociální práce, je to velkou výhodou.

✔️ Nabízíme stabilní pracovní prostředí, příležitost rozvíjet se a zapojit se do projektu, který mění životy lidí v nouzi. Pokud sdílíte naše poslání a cítíte se připraveni pomáhat druhým, zašlete nám svůj životopis ještě dnes. Těšíme se na setkání s vámi!

ℹ️ Kompletní informace o nabízené pracovní pozici najdete zde: https://pracenaradnici.cz/navigator-ka-kontaktniho-mista-pro-bydleni-doba-urcita/

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Prokešovo náměstí 1803, Ostrava, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Státní, veřejná správa, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Profese: pracovník sociální péče

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní školka, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům

Vhodné pro: Absolventy, OZP - s docházením