Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Technický projektový manažer (až 60 tisíc)

referenční číslo: 54095 | aktuálnost: 07.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho výrobního inženýrského týmu hledáme kolegu, který se stane styčným důstojníkem pro zavádění nových výrobních projektů. Na jedné straně zákazník se svými požadavky a termíny, na druhé straně kolegové z výroby a technologie, a mezi nimi vy – koordinátor, který na vše dohlíží a obě strany propojuje. Zaujalo vás to? Jestli máte technický background a jste akční komunikativní člověk, hledáme právě vás.
Zastřešíte projekty zavádění nových zakázek do výroby Komunikujete se zákazníkem i kolegy z výroby Dohlížíte na plnění termínů

Požadujeme

SŠ/VŠ technického typu Orientujete se v technických výkresech Zkušenosti na podobné pozici (jsou bonus) Cizí jazyk je výhodou

Nabízíme

Mzdu až 60 tisíc Pravidelné bonusy ke mzdě Flexibilní pracovní dobu Závodní jídelnu Podporu vašeho růstu a postupu Práci ve stabilní firmě a přátelském týmu A další firemní benefity (rádi kompletně představíme během pohovoru)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl, Management