Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Seřizovač CNC strojů na lisovně plastů

referenční číslo: 54804 | aktuálnost: 16.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte zaměstnání v oboru strojírenství se zaměřením na CNC stroje? Máte vzdělání technického směru a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Nabízíme zajímavou pracovní příležitost, kde budete pracovat na lisovně plastů. Navíc je příležitost profesního růstu v rozvíjejícím se oddělení. Abyste u nás byli spokojení nabízíme navíc atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další.
Obsluha a seřizování CNC strojů pro obrábění kompozitů. Seřízení na začátku výrobní dávky. Výměna dílů mezi obráběcími cykly. Dočišťování dílů po obrábění. Kontrola výrobků. Případná participace na implementaci nových dílů z kompozitů.

Požadujeme

Znalost strojů CMS a Felder výhodou Zkušenosti s CNC obráběním kompozitů nebo z nábytkářského průmyslu výhodou Schopnost čtení výkresové dokumentace Manuální zručnost
Práce v 2-směnném provozu
Spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, samostatnost

Nabízíme

Zajímavou pracovní příležitost v v oboru strojírenství v lokalitě Praha 9 Stabilní zaměstnání, kde můžete uplatnit své zkušenosti a rozšířit své znalosti Příležitost pracovat v perspektivní nadnárodní výrobní společnost Různorodou náplň práce Možnost profesního růstu v rozvíjejícím se oddělení Práce v moderní divizi s kvalitním strojovým vybavením Odpovídající mzdové ohodnocení Nadstandardní zaměstnanecké výhody: 13. mzda, 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na dopravu a další
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl