Typ nabídky

Minimální mzda

Referent nákupu | pokročilá znalost AJ

referenční číslo: 53320 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

komunikace se stávajícími dodavateli vyhledávání dodavatelů nových - chceme oslovit zahraniční výběr dodavatelů (spolupráce s veducím výroby), zajištění smluvních podmínek evidence pohybu materiálu/zboží v ERP systému a práce převážně v Microsoft Excel kontrola kvality přijatého výrobního materiálu přímá komunikace s vedoucím výroby a skladu - podpora z jejich strany zajištěná

Požadujeme

min. SŠ vzdělání s maturitou dobrá znalost anglického jazyka praxe v oblasti nákupu pokročilá znalost Microsoft Excel samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost dobré komunikační schopnosti

Nabízíme

stabilní zázemí menší firmy rodinná atmosféra společnosti do 30 zaměstnanců podpora kolegů při zaučení, budou vám silnou oporou stravenkový paušál Multisport karta nástup nejdříve od 1.5.2024
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup