Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Ředitel pobočkové sítě v ČR - služby technického charakteru

referenční číslo: 53835 | aktuálnost: 30.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti jako ředitel / manažer / vedoucí pobočkové sítě, která poskytovala služby technického charakteru (např. servisy automobilů či strojů), případně z non-food retailu (např. DIY, stavebniny) ve velkém regionu (ideálně v rámci celé ČR)? Hledáte změnu, nebo novou pracovní příležitost ? Bydlíte, (nebo jste připraveni se přestěhovat) v Praze a jejím okolí ? Ozvěte se, mám pro vás zajímavou pozici !
V této pozici budete zodpovědný/á za bezproblémové fungování pobočkové sítě společnosti na teritoriu celé ČR. Povedete několik desítek lidí prostřednictvím vedoucích jednotlivých poboček, budete budovat a rozvíjet týmy na pobočkách Budete garantovat a dále rozvíjet kvalitu poskytovaných služeb na pobočkách, maximální spokojenost zákazníků a efektivita provozu budou vaše hlavní mety. Budete úzce spolupracovat s dalšími týmy ve společnosti, zejména s oddělením obchodu a servisu Vašim nadřízeným bude ředitel společnosti

Požadujeme

Pro váš úspěch je nezbytné mít : aktivní dobrou znalost anglického jazyka zkušenosti s provozním řízením větší pobočkové sítě (i menších provozoven) ideálně technického charakteru (DIY, stavebniny, servisní střediska apod.) na území ČR. manažerské schopnosti, leadership, zodpovědnost kancelář firmy je v Praze, je třeba počítat s převážnou přítomností v sídle společnosti

Nabízíme

příležitost uplatnit se na klíčové pozici ve významné mezinárodní společnosti finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice automobil i pro soukromé účely atraktivní bonusový systém a řadu dalších benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair