Typ nabídky

Minimální mzda

Přejímací technik/montér - 2 směny

referenční číslo: 42314 | aktuálnost: 16.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

odpovědnost za uvedení produktu TRUSTORE do provozu odpovědnost na odzkoušení produktu (software, hardware, mechanika..) řešení případných oprav a odstranění závad montážní práce dle výkresové dokumentace

Požadujeme

středoškolské vzdělání v oblasti elektro, práce na PC, znalost NJ nebo AJ výhodou, vyhláška 50/78 Sb. – paragraf 4, 6, ŘP skupiny B, manuální zručnost, pečlivost. práce na 2 směny (ranní, odpolední směna)

Nabízíme

nástupní mzda od 32 000 Kč HPP v rozvíjející se zahraniční společnosti se sídlem v liberecké Průmyslové zóně – Jih, zázemí stabilní nadnárodní společnosti, 13. a 14. plat, 5 týdnů dovolené, závodní stravování s příspěvkem, příspěvek na penzijní připojištění, pravidelné vzdělávání, systém dalších finančních i nefinančních benefitů.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba