Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Operátor kovodílny, mzda od 25000 Kč

referenční číslo: 53874 | aktuálnost: 01.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nové kolegy do menší firmy v Karviné, která se zabývá výrobou regálových systému na pozici Operátor kovodílny. Zda hledáte stabilní a jistou práci v menším kolektivu, je tato práce vhodná právě pro vás. Stačí zaslat váš aktuální životopis.
Obsluha pásových pil a výstředníkových lisů Obsluha stojanové vrtačky a ojehlovacích brusek Občasná obsluha jeřábů a vazačské práce Práce s měřidly - svinovací metr, posuvné měřidlo

Požadujeme

Základní znalosti obsluhy kovoobráběcích strojů Schopnost číst ve výkresové dokumentaci je podmínkou Manuální zručnost, spolehlivost Ochota pracovat ve 3směnném režimu směn

Nabízíme

Měsíční mzdu od 25000 Kč Docházkový bonus až 4400 Kč/ měsíc Výkonnostní bonus do výše až 10 % z průměru Stravenky ve výši 145 Kč/ směna 5 týdnů dovolené Volné víkendy Možný převod do kmene Týdenní zálohy při plné docházce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 25 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Řemesla, výroba