Typ nabídky

Minimální mzda

Obsluha CNC | bez nočních směn| zajímavé benefity

referenční číslo: 53330 | aktuálnost: 27.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do oddělení nástrojárny právě hledáme spolehlivou obsluhu CNC strojů pro výrobu forem. Pokud dokážete číst ve výkresové dokumentaci, máte vzdělání technického směru nebo praxi na obdobné pozici, pak máte možnost stát se součástí rodinné firmy s dlouholetou tradicí a získat řadu pěkných netradičních benefitů! Pozice je vhodná i pro absolventy.
obsluha soustruhu práce s výkresovou dokumentací 3D měření

Požadujeme

SOU/SŠ vzdělání (technické, strojírenské) či praxe v oboru orientace ve výkresové dokumentaci technické myšlení a manuální zručnost ochota pracovat na 2 směny- ranní a odpolední

Nabízíme

25 dnů dovolené příspěvek na životní/důchodové pojištění příspěvěk na obědy příspěvěk na dovolenou příspěvěk na plavání či masáže příspěvěk na fitness aktivity zajištění dobré kávy na pracovišti zdarma moderní, čisté prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl