Typ nabídky

Minimální mzda

Obchodní zástupce pro pražírnu kávy

referenční číslo: 52601 | aktuálnost: 30.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme obchodního zástupce pro vybudování obchodní sítě.
Profesionální a přátelská komunikace s klienty v rámci prodeje kávy Nabídka i dalších produktů v portfoliu klienta Akvizice, budovaní širšího portfolia Vyjednávání podmínek obchodu k oboustranné spokojenosti Zajištění zobchodované zakázky po všech stránkách Pravidelná administrativa

Požadujeme

Minimálně 3 roky zkušeností v obchodní roli Prokazatelné úspěchy v akvizici nových zákazníků Schopnost cestovat Profesionální komunikační dovednosti a schopnost budovat dlouhodobé vztahy Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Možnost pracovat s exkluzivními produkty Flexibilní pracovní doba, možnost práce v rámci Home Office Možnost spolupráce na IČO nebo pracovní smlouva Firemní auto k dispozici i pro soukromé účely Telefon, notebook Provize z prodeje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup