Typ nabídky

Minimální mzda

Marketing Coordinator: 40 000 – 50 000 Kč/měs.

referenční číslo: 42312 | aktuálnost: 26.02.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Příležitost pro markeťáky u tradičního českého výrobce nejen pracovních oděvů - firmy Cerva! Podílejte se na zajímavých projektech pro český i zahraniční trh.
Budete součástí týmu marketingové komunikace na naší centrále v Jenči u Prahy, který v součinnosti s grafickým, online a produktovým oddělením koordinuje projekty na českém i zahraničním trhu. Vaší prací bude především realizace marketingové strategie společnosti, řízení projektů pro centrálu a pobočky, budete zodpovídat za tisk a výrobu reklamních materiálů a předmětů a spolupracovat na PPT prezentacích. Také budete koordinovat eventy pro zákazníky – nečeká vás tedy jen sezení na poradách, ale zajímavá a pestrá práce.

Požadujeme

Ideální posila našeho týmu má výborné prezentační a komunikační dovednosti, pokročilou znalost MS Office (Word, Excel, PowePoint) a alespoň 2 roky zkušeností v marketingu. Při komunikaci se zahraničními pobočkami využijete také angličtinu.

Nabízíme

Přidáte se do skvělého kolektivu, který se utužuje na firemních akcích. Svou mzdu můžete ovlivnit díky motivujícímu bonusovému systému. Flexibilita je dnes důležitá, proto máme klouzavou pracovní dobu a možnost práce z domova. Dále se můžete těšit na: - týden dovolené navíc - zdravotní volno 5 dní ročně - zaměstnanecké slevy - příspěvek na stravování - Multisport kartu - příspěvek na penzijní připojištění - jazykové kurzy a další.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Administrativa, Marketing, reklama, public relations