Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Elektromechanik strojů | mzda až 45 928 Kč

referenční číslo: 53348 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro výrobní společnost hledáme vhodné kandidáty na pozici elektromechanika/elektrotechnika. Pokud máte zkušenost z obdobné pozice, nebo jste absolvent se zaměřením na elektro, a hledáte novou pracovní příležitost, díky které získáte spoustu nových zkušeností, neváhejte nám zaslat váš životopis. Nástup možný ihned.
identifikace, oprava a údržba strojů a zařízení (roboti, vstřikolisy a další) spolupráce při implementaci nových strojních zařízení spolupráce s kolegy z dalších oddělení (hlavně údržba a výroba)

Požadujeme

elektro vzdělání zkušenost s opravami a údržbou strojního zařízení ochota práce na 3 směny

Nabízíme

nástupní mzda až 45 928 Kč měsíčně + po zaškolení postupné navyšování mzdy příplatek za odpolední směnu 15 Kč/hod. příplatek za noční směnu 25 Kč/hod. měsíční bonus 1 500 Kč stravenka ve výši 100 Kč za každý odpracovaný den mobilní telefon s firemním paušálem bonus za doporučení 10 000 Kč náborový bonus 20 000 Kč příspěvek na rekreaci 5 000 Kč za rok narozeninový bonus ve výši 500 Kč a další odměna při vašich životních událostech odměna za odpracované roky v naší společnosti 25 dní dovolené roční bonus příspěvek na penzijní připojištění 3 % ze mzdy (po 1 odpracovaném roce) perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a dalšího rozvoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika