Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Studijní sestru / koordinátorku klinického hodnocení

referenční číslo: 64cb7529d988c235c00524c3 | aktuálnost: 22.04.2024

Revmatologický ústav

Revmatologický ústav, Praha 2, Na Slupi 450/4 – 128 00 přijme pro oddělení Klinických hodnocení:

Náplň práce:

spolupráce na klinických hodnocení - plánování návštěv pacientů a příprava podkladů dle protokolu, vedení zdrojové dokumentace, úzká spolupráce se studijním týmem a monitorem, příjem a výdej studijní medikace, odběry biologického materiálu, EKG, aplikace infúzí, aplikace biologické léčby, zadávání dat do registru apod.

Kvalifikační požadavky:

  • odborná způsobilost k výkonu povolání dle zákona č. 96/2004 Sb., Zákon o podmínkách získávání a uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání a k výkonu činnosti souvisejících s poskytováním zdravotní péče a o změně některých souvisejících zákonů (zákon o nelékařských zdravotnických povoláních)
  • Středoškolské vzdělání v oboru či jiné vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání, které opravňuje k výkonu zdravotní sestry

Další požadavky:

  • zkušenost z obdobné pozice
  • uživatelská znalost práce na PC
  • anglický jazyk na komunikační úrovni
  • praktické zkušenosti z oblasti administrativy zdravotnictví
  • organizační schopnosti, pečlivost, komunikativnost, spolehlivost, loajalita, flexibilita, samostatnost, schopnost týmové práce
  • práce pouze plný úvazek
  • nástup možný ihned případně domluvou
  • pracovní doba – všední dny 7,15-15,45 hod. (víkendy a svátky jsou volné)
  • pracoviště bez pohotovostních služeb

Platové zařazení:

  • Platové zařazení podle předpisů pro příspěvkové organizace (platový tarif + osobní příplatek + možnost odměn).

Požadované doklady:

  • strukturovaný profesní životopis
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
  • kopie dokladu o specializačním studiu, kurzech či jiných vzdělávacích aktivitách

Nabízíme:

  • zajímavou práci v moderním špičkovém zdravotnickém ústavu s celorepublikovou působností
  • pracoviště v centru města
  • plnou realizaci v oboru
  • podpora vzdělávání, možnost profesního i osobního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • závodní stravování a další zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní připojištění od zaměstnavatele apod.)
  • příspěvek na dovolenou a letní dětské tábory 7000Kč/rok
  • dovolená 5 týdnů
  • příspěvek na penzijní připojištění od zaměstnavatele
  • adaptační proces s plnou podporou mentora

Přihlášky se strukturovaným životopisem a motivačním dopisem zasílejte e-mailem na adresu referenta personálního útvaru: E-mail: personalni(@)revma.cz, Telefon 234 075 204.

Staniční sestra losterova@revma.cz, tel. 234 075 520

Místo pracoviště: Na slupi 450, Praha, 12800

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Dovolená 5 týdnů, Profesní/osobní kouč, Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování

Personální oddělení
+420 234 075 204