Typ nabídky

Minimální mzda

Radiologického asistenta / asistentku

referenční číslo: 647f4312968e27c5f10c8bf2 | aktuálnost: 11.04.2024

Revmatologický ústav

Revmatologický ústav, Praha 2, Na Slupi 4 přijme pro oddělení zobrazovacích metod:

Popis pozice:

Nabízíme práci na plně digitalizovaném rtg pracovišti. Kvalifikační a odborné požadavky dle zákona 96/2004 Sb.

Nástup  dle dohody.

Pracoviště v centru města.

Jednosměnný provoz bez pohotovostních služeb, částečný úvazek, vhodné i pro radiologické asistenty v důchodovém věku, možno i na DOPP, DOPČ.

Platové zařazení podle předpisů pro PO.

Sociální výhody, možnost stravování a penzijní připojištění.

Přihlášky se strukturovaným životopisem zasílejte e-mailem na adresu: personalni@revma.cz

Místo pracoviště: Na slupi 450, Praha, 12800

Region: Praha

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Závodní stravování