Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Recepční - Showroom - Praha (A12473)

referenční číslo: A12473 | aktuálnost: 29.04.2024

AURES Holdings a.s.

Do moderního prostředí naší společnosti hledáme novou posilu na pozici recepční. Pokud Vás baví komunikace se zákazníky držíme místo právě Vám!

Náplň práce

  • Zajištění chodu recepce.
  • Komunikace se zákazníky, péče o ně a být s nimi v kontaktu během jejich návštěvy na showroomu.
  • Podpora prodejního týmu.
  • Plánování schůzek.
  • Administrativní činnost – zakládání karet klientů, obsluha CRM systému.

Požadujeme

  • Příjemné a vstřícné vystupování k zákazníkům.
  • Ochotu pracovat na krátký/dlouhý týden, 12 h směny.
  • Zkušenost s prací na PC.
  • Komunikativnost.

Nabízíme

  • HPP se smlouvou na dobu neurčitou.
  • Motivující platové ohodnocení.
  • 15 dní v měsíci volno (krátký/dlouhý týden).
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • Pracovní stabilitu a zázemí úspěšné mezinárodní firmy.
  • Přátelský kolektiv.
  • Možnost profesního růstu.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Region: Praha

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy

Jan Jarma
+420 735
aaaauto@datacruit.net