Typ nabídky

Minimální mzda

Prodejce automobilů - garantovaný výdělek ve zkušební době (A11877)

referenční číslo: A11877 | aktuálnost: 17.04.2024

AURES Holdings a.s.

Přidejte se k nám a odstartujte kariéru v mezinárodní firmě!#zivotvackach #kariernirust #karieravackach #pridejseknAAAm #hvezdnakarieravAAA

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky přímo na pobočce.
  • Zákaznický servis - výběr a prezentace vozu, testovací jízdy, uzavírání obchodů.

Poskytneme Vám podporu a trénink - díky tomu se rychle zorientujete a začnete se podílet na výsledcích společnosti.

Požadujeme

  • Smysl pro obchod.
  • Ochotu pracovat ve venkovním prostředí.
  • Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme

  • Garantovaný výdělek 50 000 Kč ve zkušební době pro zkušené obchodníky.
  • Atraktivní provizní systém: umožňuje vám dosáhnout vysokých příjmů dle vašeho výkonu.
  • Zajistíte si perspektivní budoucnost (možnost kariérního růstu).
  • HPP na dobu neurčitou.
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • Polovinu měsíce volno (práce na krátký/dlouhý týden).
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Vhodné pro: Absolventy