Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Pracovník podpory prodeje - mzda 30 000,- Kč (A12450)

referenční číslo: A12450 | aktuálnost: 27.04.2024

AURES Holdings a.s.

Baví vás práce s auty? Jste absolvent bez pracovních zkušeností nebo hledáte nové uplatnění? Připojte se do našeho profesionálního týmu, který vás přátelsky přivítá a zaškolí. Staňte se součástí prestižní nadnárodní společnosti, která je jedničkou na trhu.

Náplň práce

  • Čištění exteriéru/interiéru vozů.
  • Péče o čistotu prodejní plochy.
  • Péče o čistotu vozů na prodejní ploše.
  • Práce s auty různých značek a variant.
  • Drobné převozy aut.

Požadujeme

  • ŘP sk. B.
  • Ochotu pracovat krátký/dlouhý týden.
  • Ochotu pracovat ve venkovních prostorách.

Nabízíme

  • Mzdu 30.000 Kč.
  •  Práci na dobu neurčitou.
  • Nástup možný ihned.
  • Výhodné směny v režimu krátký/dlouhý týden (15 dní v měsíci volno).
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  •  Možnost profesního růstu.
  •  Práci ve stabilní společnosti.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Mzda: 30 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy

Brůčková Anna
+420 737 263 483
aaaauto@datacruit.net