Typ nabídky

Minimální mzda

Pracovník podpory prodeje (A11842)

referenční číslo: A11842 | aktuálnost: 18.04.2024

AURES Holdings a.s.

Baví vás práce s auty? Jste absolvent bez pracovních zkušeností nebo hledáte nové uplatnění? Připojte se do našeho profesionálního týmu, který vás přátelsky přivítá a zaškolí. Staňte se součástí prestižní nadnárodní společnosti, která je jedničkou na trhu.

Náplň práce

  • Možnost pracovat s prestižními vozy.
  • Zajímavou a pestrou práci - čištění exteriéru a interiéru vozů, péče o prodejní plochu a vozy na prodejní ploše, převozy vozů.
  • Fotografování vykoupených vozů.

Požadujeme

  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Ochotu pracovat na krátký/dlouhý týden.
  • Ochotu pracovat ve venkovních prostorech.

Nabízíme

  • Mzdu 32 000 Kč.
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
  • Možnost profesního růstu a rozvoje dovedností v rámci naší společnosti.
  • Stabilitu zaměstnání v úspěšné a uznávané firmě.
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů, včetně Multisport karty, slev na firemní produkty a mnoho dalšího.
  • Přátelský a pozitivní pracovní kolektiv, který vás přivítá s otevřenou náručí.
  • Flexibilní pracovní doba - krátký/dlouhý týden: abyste měli šanci dosáhnout ideální rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem.
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Mzda: 32 000 - 32 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Doprava, logistika, Obchod, prodej, nákup, Ostatní, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy