Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Automechanik (Náborový příspěvěk 50 000 Kč) (A9672)

referenční číslo: A9672 | aktuálnost: 27.04.2024

AURES Holdings a.s.

Hledáme šikovného automechanika, který má chuť nabrat zkušenosti s opravami aut a chtěl by se tomu věnovat i profesně. Používáme to nejnovější diagnostické vybavení a nejmodernější průmyslové opravárenské procesy. Čeká na Vás kamarádský tým profesionálů ve firmě, která je jedničkou na trhu.

Náplň práce

  • Opravy osobních vozidel, různých značek.
  • Opravy všech typů komponentů a autopříslušenství.
  • Diagnostika poruch.
  • Objednávky a příjem náhradních dílů, zadávání dat do systému.
  • Další specifický zákaznický servis a údržba vozidel.

Požadujeme

  • Výuční list z oboru automechanik nebo oboru příbuzného.
  • Praxi v oblasti oprav motorových vozidel (min 1 rok).
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 50 000 Kč.
  • Zajímavé platové ohodnocení (až 45 000 Kč).
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • Školení a rozvoj v manipulaci s nejmodernějším zařízením a v metodách oprav.
  • Jednosměnný provoz.
  • Možnost profesního růstu.
  • Moderní pracovní prostředí.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Vzdělávací kurzy, školení

Jan Jarma
+420 735
aaaauto@datacruit.net