Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Asistent prodejního týmu (A11824)

referenční číslo: A11824 | aktuálnost: 27.04.2024

AURES Holdings a.s.

Chcete si přivydělat a máte spoustu volných dnů? Máme pro vás job!

Náplň práce

  • Operativní podpora prodejní týmu.
  • Komunikace se zákazníky a asistence při uzavírání obchodů na pobočce.
  • Prezentace vozů a realizace zkušebních jízd.

Požadujeme

  • Komunikační dovednosti a smysl pro obchod.
  • Ochotu pracovat ve venkovním prostředí.
  • Řidičský průkaz skupiny B podmínkou.

Nabízíme

  • 150 Kč / hod., víkendové příplatky + bonusy.
  • Brigádu nejen na víkendy (vhodné pro studenty nebo při práci na směny).
  • Možnost dlouhodobé spolupráce.
  • Plné zaškolení.

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Vhodné pro: Absolventy

Jan Jarma
+420 735
aaaauto@datacruit.net