Typ nabídky

Minimální mzda

Asistent/ka prodejního týmu (prodej automobilů) - PRAHA (A12081)

referenční číslo: A12081 | aktuálnost: 17.04.2024

AURES Holdings a.s.

Chceš být součástí prodejního týmu a pomáhat dotahovat prodej auta do konce? Baví tě komunikace se zákazníky a máš hezké vystupování? Pošli svůj životopis!

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníky.
  • Převoz zákazníků za účelem vyřízení potřebných dokladů pro koupi vozu.
  • Péče o klienty.

Požadujeme

  • ŘP B.
  • Zkušenost s komunikací se zákazníky výhodou.
  • Schopnost řešit více úkolů najednou.
  • Příjemné vystupování.

Nabízíme

  • Možnost rychlého kariérního růstu.
  • Práci na 15 dní v měsíci (práce na kr/dl týden, 12h směny).
  • 5 dní volna k dovolené navíc.
  • Příjemný přátelský kolektiv.
  • Firemní benefity – slevy na sport, kulturu, dovolenou apod.
  • Práci na HPP dobu neurčitou.
  • Možnost nástupu IHNED.
  • Zdravotní péči uLékaře.cz.
  • Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
  • Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
  • Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika