Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Snídaňový kuchař/ka - Mamaison Hotel Riverside Prague*****

referenční číslo: 63773a32350f0e64d7014ba2 | aktuálnost: 27.04.2024

Mamaison Hotel Riverside Prague

Pro krásný hotel v centru města po částečné rekonstrukci hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Snídaňový kuchař/ka.

Náplň práce

- příprava snídaní pro hotelové hosty a la carte i formou bufetu
- pomoc při zajištění cateringu na konferenčních akcích
- dodržování hygieny na pracovišti

Požadujeme

- vyučení v oboru a požadovaná praxe v oboru minimálně 2 roky
- schopnost a chuť učit se novým věcem
- schopnost pracovat v kolektivu
- organizační a komunikační schopnosti
- spolehlivost, pracovitost, samostatnost
- zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

Nabízíme

- nabízíme silné a stabilní firemní zázemí
- zajímavou a pestrou práci v nově zrekonstruovaném hotelu
- perfektní materiálovou vybavenost provozu
- zaměstnanecké benefity
- možnost profesního růstu, odborná školení v rámci standardů CPI Hotels

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: Janáčkovo nábřeží 1115/15, Praha 5 - Smíchov, 150 00

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: kuchař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity