Typ nabídky

Minimální mzda

Snídaňový číšník/servírka - Mamaison Hotel Riverside Prague*****

referenční číslo: 62f3982740b46577660afe92 | aktuálnost: 24.04.2024

Mamaison Hotel Riverside Prague

Pro krásný hotel v centru města po částečné rekonstrukci hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici číšník/servírka.

Náplň práce

  • Příprava snídaní pro hotelové hosty a la carte i formou bufetu
  • Pomoc při zajištění cateringu na konferenčních akcích
  • Dodržování hygieny na pracovišti

Požadujeme

  • Vyučení v oboru a požadovaná praxe v oboru minimálně 2 roky
  • Schopnost a chuť učit se novým věcem
  • Schopnost pracovat v kolektivu
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, pracovitost, samostatnost
  • Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

Nabízíme

  • Nabízíme silné a stabilní firemní zázemí
  • Zajímavou a pestrou práci v nově zrekonstruovaném hotelu
  • Perfektní materiálovou vybavenost provozu
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost profesního růstu, odborná školení v rámci standardů CPI Hotels

Požadované jazykové znalosti

Anglický
Český

Místo pracoviště: Janáčkovo nábřeží 1115/15, Praha 5 - Smíchov, 150 00

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: číšník/číšnice

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce, Kafetérie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na vzdělání, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení