Typ nabídky

Minimální mzda

Recepční - denní/noční - Mamaison Hotel Riverside Prague*****

referenční číslo: 63773b51ef782796910bd6b8 | aktuálnost: 27.04.2024

Mamaison Hotel Riverside Prague

Pro krásný hotel v centru města po částečné rekonstrukci hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Recepční - denní/noční

Náplň práce

  • - Zajištění správného chodu hotelové recepce a s tím spojená administrativa.
    - Práce s hosty = proces check-in a check-out hostů.
    - Zajišťování dalších služeb dle přání hosta.
    - Prodej na lobby baru spojeným s recepcí
    - Aktivní spolupráce s ostatními odděleními hotelu.
    Při nočních směnách:
    - Noční audit/uzávěrka - reporting, kontrola účtů
    - Příprava podkladů pro kolegy z denní směny

Požadujeme

  • Aktivní znalost ČJ, AJ podmínkou – další jazyk výhodou
  • Pečlivost, samostatnost
  • Kolegialitu, loajalitu a zodpovědnost
  • Dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
  • Chuť učit se novým věcem
  • Individuální přístup k našim hostům

Nabízíme

  • Zajímavé platební podmínky
  • Práce v příjemném pracovním prostředí nově zrekonstruovaného hotelu  v přátelském kolektivu
  • Zázemí stabilní české společnosti CPI Hotels, a.s.
  • Systém zaměstnaneckých benefitů (možnost dodatečné dovolené, karta Multisport, jazykové kurzy a příspěvky, vzdělávací a sportovní akce, příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění, příspěvek zaměstnavatele na kulturní akce, cestování po hotelech v rámci společnosti po ČR i zahraničí)
  • Možnost kariérního růstu a rozvoje ve stabilní společnosti
  • Výborná dopravní dostupnost – MHD - metro, bus, tram, vlak

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Místo pracoviště: Janáčkovo nábřeží 1115/15, Praha 5 - Smíchov, 150 00

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: recepční

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Maturita