Typ nabídky

Minimální mzda

Zámečník v jednosměnném provozu

referenční číslo: 1638355630 | aktuálnost: 18.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která se specializuje na výrobu a komplexní dodávky v oblasti kolejových brzd, kompresoroven a dalších zařízení železniční techniky, hledáme kandidáta na pozici Zámečník v jednosměnném provozu.

Náplň práce:

  • Zámečnické, montážní a servisní práce
  • Práce v terénu/ v kolejišti
  • Účast na jednodenních i vícedenních externích montážích

Požadujeme:

  • Vyučení ve strojírenském oboru (SŠ/SOU)
  • Základní znalost obsluhy strojů
  • Znalost čtení strojírenských výkresů
  • Výhodou: svářečské oprávnění, oprávnění k řízení VZV, ŘP sk. B

Nabízíme:

  • 180 - 200 Kč/hod
  • Práci, která je vhodná i pro absolventy bez praxe
  • K základní mzdě navíc prémie a mimořádné odměny ve vazbě na zakázky
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Pracovní dobu 7,5 hod/den
  • 25 dnů dovolené
  • Zázemí stabilní, perspektivní české společnosti s výjimečným výrobním programem
  • Zajímavou různorodou práci s možností dalšího profesního růstu
  • Nástup: možný ihned
  • Práci na HPP
  • Místo výkonu práce: Česká Lípa

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Česká Lípa,

Region: Liberecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství

Profese: strojní zámečník, zámečník

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů