Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Vývojový elektroinženýr

referenční číslo: 2000184513 | aktuálnost: 29.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, který vyvíjí, vyrábí a prodává indukční ohřevy po celém světě, hledáme nového kolegu na pozici Vývojový elektroinženýr.

Náplň práce:

Vaše náplň práce bude spočívat ve vývoji elektroniky pro daná zařízení, převážně vývoj digitálně řízených výkonných spínaných zdrojů:

  • návrh embeded elektroniky v oblasti průmyslového indukčního ohřevu a pájení
  • zaměření na vývoj výkonných digitálních spínaných zdrojů včetně řídícího software
  • vývojový proces od analýzy řešení, přes vývoj hardware a software až po realizaci prototypu zařízení a vytvoření technické dokumentace
  • spolupráce na vývoji a přispívání k dobré náladě v rámci malého týmu

Dle Vašich dosavadních zkušeností se můžete podílet buď na vybraných částech projektu a postupem času pak přebírat další zodpovědnost nebo rovnou řídit kompletně celý projekt.

Očekáváme:

  • VŠ vzdělání
  • zkušenosti s embedded vývojem elektroniky
  • praktické dovednosti v návrhu elektronických systémů s mikrokontrolery, výkonných spínaných zdrojů a psaní kódu v jazyce C
  • znalost mikrokontrolerů STM32 (nebo obdobných), návrhových a simulačních nástrojů (Altium, KiCAD, Spice apod.)
  • praktické zkušenosti s programováním mikrokontrolerů v jazyce C
  • samostatnost, ale i schopnost týmové práce
  • anglický jazyk pro případnou práci s technickou dokumentací
  • proaktivní přístup
  • chuť učit se novým věcem

Nabízíme:

  • práci ve stabilní a neustále se rozvíjející společnosti
  • malý a přátelský tým kolegů
  • možnost pracovat na zajímavých projektech, prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů
  • práce na HPP, full-time (případně možnost i zkráceného úvazku – minimálně 3 dny)
  • nástupní mzda 60 000 – 80 000 Kč (dle Vašich zkušeností)
  • individuální a týmové bonusy na základě dobře odvedených projektů
  • pružná pracovní doba s pevnou částí 9:00 – 13:00h
  • možnost občasné práce z domova
  • 29 dní pracovního volna
  • lokalita: Brno (dobrá dostupnost MHD nebo zdarma parkování u kanceláře společnosti)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 60 000 - 80 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brno,

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Energetika, IT - vývoj aplikací a systémů, Technika, elektrotechnika

Profese: elektroinženýr, elektrotechnik, programátor, pracovník výzkumu a vývoje, vývojový inženýr

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů