Typ nabídky

Minimální mzda

Výkonný/á asistent/ka

referenční číslo: 1638612929 | aktuálnost: 26.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost, která nabízí profesionální služby v oblasti chiptuningu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Výkonný/á asistent/ka.

Náplň práce:

  • Sestavení denního indexu
  • Příprava měsíčního reportu – analýza obratu podle jednotlivých států, zpracování storen a úhrad za aktuální a předchozí rok
  • Aktualizace šablon pro sledování počtu předváděček (ATX, Bednar), počtu partnerů apod., s cílem usnadnit vyhodnocení ročního bonusu
  • Kontrola CRM
  • Vedení kalendáře, kontrola emailů, plánování schůzek, aktivní účast na schůzkách
  • Měsíční nahrávání dat z interního informačního systému
  • Organizace onboardingu nových lidí – seznámení s interním systémem, organizace zaškolování

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Anglický jazyk alespoň na úrovni B1 – emailová a telefonická komunikace
  • Dobrou znalost MS Office
  • Analytické schopnosti
  • Příjemné vystupování, organizační a komunikační dovednosti
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • Spolupráci formou HPP
  • Možnost navýšení mzdy po zapracování
  • 25 dní dovolené
  • 2 sick days
  • Stravenky
  • Odborná školení a jazykové kurzy hrazené společností
  • Notebook, telefon
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Jihlava,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Administrativa

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday