Typ nabídky

Minimální mzda

Specialista v oblasti ekonomiky

referenční číslo: 1638423892 | aktuálnost: 19.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta hledáme vhodné kandidáty na pozici Specialista v oblasti controllingu a ekonomiky.

Náplň práce:

  • Sestavování finančních reportů a následné analýzy pro vedení
  • Monitorování a analýza odchylek v měsíčních hospodářských výsledcích
  • Spolupráce při tvorbě prognóz, rozpočtů a dlouhodobých plánů
  • Tvorba statistických výkazů
  • Provádění analýz
  • Spolupráce na měsíční a roční uzávěrce účetnictví
  • Spolupráce při nastavování interních kontrolních mechanismů a procesů

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělávání v ekonomickém vzdělání
  • Min. 2-3 roky praxe na samostatné pozici v oblasti financí
  • Znalost účetnictví
  • MS Excel na výborné úrovni
  • Znalost informačního systému Helios Nephrite výhodou
  • Schopnost systematického a logického řešení problémů
  • Skvělé schopnosti v komunikaci a prezentaci
  • Spolehlivost a loajalitu

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Možnosti osobního rozvoje vzdělávání
  • Možnost ubytování
  • Sick days
  • Široký výběr zaměstnaneckých benefitů (Multisport karta, Sick days, příspěvek na dovolenou, příspěvek na stravování)
  • Místo výkonu práce: Praha 3 - Jarov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Profese: auditor, ekonom, finanční analytik, účetní metodik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Příspěvek na dovolenou, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday