Typ nabídky

Minimální mzda

Skladník

referenční číslo: 1638586552 | aktuálnost: 25.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Skladník

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na prodej, dodávky, projektovou a servisní podporou hledáme kandidáta na pozici Skladník.

Náplň práce:

  • Příjem a výdej materiálu a zboží – fyzické přijetí, kontrola dle dodacích listů a objednávek, uskladnění, vychystání dle instrukcí pověřeného pracovníka
  • Administrativní naskladnění/vyskladnění - Příjemky, výdejky, tvorba a aktualizace kmenových karet = základní práce s PC
  • Evidence skladu, inventury
  • Udržování pořádku a organizovanosti skladu
  • Odvoz a dovoz materiálu dle potřeby
  • Plnění pokynů hlavního koordinátora skladu
  • Kontrola, přejímka, vychystávání a úklid nářadí do projektů a z projektů
  • Práce a manipulace s VZV (průkaz + praxe výhodou)
  • Akutní údržba budov zaměstnavatele v případě nepřítomnosti údržbáře

Požadavky:

  • Zkušenost na obdobné pozici min. 1 rok
  • Znalost anglického jazyka alespoň na základní úrovni výhodou
  • Schopnost samostatné práce, zodpovědnost
  • Znalost práce na PC
  • Praxe s VZV výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Plat 32 000 Kč – 37 000 Kč
  • Dynamickou práci v moderním prostředí
  • Přátelský firemní kolektiv menšího charakteru
  • Stravenkový paušál
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Firemní angličtina
  • Možnost vzdělávání
  • Multisport karta nebo penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Ostrava

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 32 000 - 37 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Ostrava,

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: logistik, specialista logistiky, skladník/manipulant, řidič vysokozdvižného vozíku

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas